HALLITUS

Timo Keistinen

Puheenjohtaja
044 500 8008
timokeistinen@welho.com

Matti Alpola

Jäsen
044 585 51233
matti.alpola@gmail.com

Virpi Hongisto

Jäsen
040 5352 857
virpi.hongisto@gmail.com

Raili Junnila

Sihteeri
040 0890 190
raili.junnila@gmail.com

Petri Kassinen

Jäsen
020 787 1390
petri.kassinen@mentorinmind.fi

Katja Kiiski

Jäsen
050 414 2005
katja@katjakiiski.com

Riitta Malkamäki

Jäsen
040 739 9909
riitta.malkamäki@sano.fi

Helinä Nurmenniemi

Jäsen
044 042 3788
helina.nurmenniemi@centria.fi

Päivi Vuokila-Oikkonen

Jäsen
040 829 7670
paivi.vuokila-oikkonen@diak.fi

Bärbel Fink

Varajäsen
044 516 0254
barbel.fink@oulu.fi

Marjatta Hahkio

Varajäsen
044 294 4916
marjatta.hahkio@gmail.com

Kirsi-Marja Iskandar

Varajäsen
040 727 4281
kirsiiskandar@hotmail.com

Sari-Anne Lindberg

Varajäsen
044 979 3905
terapiatilaideaali@gmail.com

Raija Miikkulainen

Varajäsen
050 548 0977
raija.miikkulainen@gmail.com

Salla Saxén

Varajäsen
050 540 1326
salla.saxen@gmail.com

Ratkes ry:n jäseneksi voi liittyä verkkosivuilla
www.ratkes.fi.
Tiedustelut ja neuvonta ym. jäsenasiat hoituvat s-postitse:
ratkes.ry@gmail.com.

YHTEYSHENKILÖITÄ ALUEITTAIN

Etelä-Karjala

Anne Repo

050 338 6201
anne.repo@nytratkes.com

Merja Javanainen

050 337 0812
merja.javanainen@gmail.com

Uusimaa

Sirpa Karvonen

050 401 0131
sirpa.karvonen@kolumbus.fi

Bodil Mickels

040 732 6547
bodil.mickels@pp.inet.fi

Satakunta

Terhi Kivikoski

044 241 9101
ptpvoimavirta@gmail.com

Virpi Hopeakangas

040-5417362 (asiakkaille 0400 537949)
virpi.hopeakangas@tulenkantajat.net

Lahden seutu

Päivi Vahtola

040 754 3520
paivi@tyohyvinvointipalvelut.com

Oulun seutu

Helena Miettunen

040 845 9780
helena@intervuo.fi

Keski-Suomi

Erica Svärd

040 536 4502
liihut@hotmail.com

Pohjois-Savo

Marjo Hirvonen


marjo.hirvonen@mielenpaja.fi

Tampereen seutu

Jaana Rajaveräjä

050 557 4695
jaana.rajaveraja@motiivi.net

Hämeenlinnan ja Riihimäen seutu

Satu Antikainen

050 539 1231
satu.antikainen@hameenlinna.fi

Tietoa paikallistoiminnasta eri puolilla Suomea on verkkosivuilla osoitteessa
www.ratkes.fi/paikallistoiminta.

Sulje